O nas

PPHU „Plastimet-Panorama” Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie prowadzi swoją działalność na rynku polskim od 1998 r.

Naszym klientom proponujemy stolarkę okienną PCV w systemie ELITE 6-komorowym i RYVEN Thermal 5-komorowym. Realizujemy wszelkie zamówienia w kolorze białym, okleinowane jednostronnie i obustronnie (szeroka gama kolorów). W proponowanych przez nas oknach stosowane są okucia obwiedniowe firmy ROTO FRANK. Do szklenia naszych wyrobów stosujemy standardowo pakiety niskoemisyjne typu float o współczynniku przenikania ciepła k=1,0 lub k=1,1 (zespolenie 4/16Arg/4*TM). Posiadamy szeroki asortyment pakietów szyb zespolonych, których zastosowanie zapewnia ochronę wszelkich pomieszczeń przed niekontrolowaną utratą ciepła.

Ponadto zajmujemy się produkcją i montażem ślusarki aluminiowej okiennej i drzwiowej oraz konstrukcji aluminiowych ścian osłonowych i ogrodów zimowych w systemach: ALUPROF, ALIPLAST, BLYWEERT.

Bogate wzornictwo, dowolne wymiary oraz szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że wykonywana przez nas stolarka znajduje zastosowanie w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, jak tez w budynkach użyteczności publicznej.

Duży nacisk kładziemy na jakość naszych produktów, wszystkie sprzedawane przez nas wyroby posiadają atesty i świadectwa kwalifikacyjne oraz deklaracje zgodności z obowiązującymi normami.

Doświadczony i zaangażowany zespół pracowników gwarantuje prawidłową obsługę, wysoki poziom codziennie świadczonych usług, doradztwa w dziedzinie stolarki okiennej i drzwiowej oraz terminowość wykonania zleceń, aby jak najszybciej zainwestowane przez Klienta fundusze przynosiły wymierne korzyści i zadowolenie z użytkowania zakupionej stolarki.

Dysponując profesjonalnymi ekipami remontowymi, podejmujemy się wszelkich prac budowlanych, montażowych i modernizacyjnych.